Praca

ELEKTRYK / AUTOMATYK
Siedziba firmy: OLESNO
Miejsce pracy: POLSKA

Oferujemy:
- pracę na podstawie umowy o pracę na pełny etat w rozwijającej się firmie
- możliwość zdobycia doświadczenia
- atrakcyjne wynagrodzenie
- rozwój zawodowy
- służbowy samochód

Zadania na stanowisku:
- montaż instalacji elektrycznej dla przemysłowych systemów odpylania
- uruchamianie instalacji przemysłowych
- wdrażanie i optymalizacja oprogramowania sterowania systemów instalacji odpylania
- kontakt z klientem w zakresie opieki serwisowej
- szkolenie personelu z zakresu obsługi instalacji

Nasze oczekiwania:
- obsługa środowiska projektowego TIA Portal
- programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków budowlanych
- znajomość urządzeń AKPiA
- prawo jazdy kat. B
- uprawnienia SEP G1
- współpraca z podwykonawcami i grupami montażowymi
- umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność
- poszukiwanie nowych rozwiązań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w j. polskim na biuro@rr-beth.com lub kontakt pod numerem tel. +48 505 947 921.